Návod na registraci

Chcete se přihlásit na závod Sokolského běhu republiky? Přihlaste se přes registrační systém běhRepublikyID, ve kterém budete moci snáze spravovat svou registraci, přiobjednávat si doplňkové služby nebo sledovat všechny své dosavadní výsledky. A jak na to?

1. REGISTRACE DO SYSTÉMU BĚH REPUBLIKY ID

Nejprve je důležité vytvořit si profil v systému BĚH REPUBLIKY ID. Zadejte vaše jméno, příjmení, pohlaví, datum narození a email. Mohou nastat dvě situace:

  1. Pokud jste se již zúčastnili některé závodu, dohledáme vás a na email vám zašleme aktivační link, abychom si ověřili, že jde opravdu o vás. Na link v emailu klikněte a zadejte uživatelské jméno a heslo, které budete používat pro přihlášení do systému. Nezapomeňte uvést tu e-mailovou adresu, kterou jste využívali v minulosti. Pokud jste změnili svou e-mailovou adresu, napište nám na info@behrepubliky.cz a my vám ji v systému změníme.
  2. Pokud vás v databázi nedohledáme, můžete si rovnou vytvořit uživatelské jméno a heslo

2. PŘIHLÁŠENÍ DO ZÁVODU

Po dokončení registrace si doplňte do profilu další potřebné údaje, abyste se poté mohli přihlásit do závodu. Nezapomeňte ani na kontaktní osobu nebo příbuzné, které hodláte také registrovat. Klikněte na Přihlásit na závod. 

Poté si vyberte závod, na který se chcete přihlásit.

3. VÝBĚR TRASY

Pak si vyberte, jakého konkrétního závodu se v rámci závodního dne či víkendu chcete zúčastnit a klikněte na Přihlásit se. 

4. VÝBĚR OSOB

V dalším kroku vyberte osoby, které chcete na závod přihlásit a dejte Pokračovat. Pomocí uživatelského jména můžete přihlásit i závodníka, jež není ve vašem účtu veden jako příbuzný. Klikněte na Přidat závodníka.

 

Do registrace můžete přidat: 
  1. Přibuznou osobu. Pokud chcete přihlásit rodinného příslušníka nebo osobu blízkou, můžete si ji přidat do vašeho účtu v sekci Moji příbuzní. V případě, že osobu není možné přidat do této sekce, napište na info@behrepubliky.cz a my k vám osobu přidáme.
  2. Osobu podle uživatelského jména. Do registrace můžete přidat i osobu, která není váš příbuzný a vyhledat ho můžete podle uživatelského jména. Důležité však je, aby osoba, kterou chcete vyhledat, byla již předem registrována v systému běhRepublikyID. 

5. DOPLŇKOVÉ INFORMACE A VÝBĚR DOPLŇKOVÝCH SLUŽEB

Pokud daný závod požaduje doplňkové informace, můžete je vyplnit.

K vybranému závodu si můžete přiobjednat také tričko. Tričko lze přiobjednat i po dokončení objednávky zvlášť (neplatí pro Prahu).

 

Poté klikněte na Sumarizace a výběr platby.

6. CHARITA

Prostřednictvím některých závodů můžete přispět na charitu. Rozhodnutí je zcela na vás. Pokud: Chcete přišpět, vyberte částku a klikněte na Sumarizace a výběr platby

7. REKAPITULACE KOŠÍKU A DOKONČENÍ OBJEDNÁVKY

Pak už jen stačí vybrat způsob platby startovného, souhlasit s podmínky závodu a dokončit objednávku. Potvrzení o registraci do závodu vám přijde na e-mail. Pro dokončení objednávky proveďte platbu nejpozději do 3 pracovních dnů.

 

8. SPRÁVA PŘIHLÁŠKY

Stav své přihlášky můžete sledovat v sekci Moje přihlášky, kde si můžete i později přiobjednat doplňkové služby. V sekci Výsledky uvidíte, jak jste si vedli v minulých ročnících.